Doprava

Platební a dodací podmínky

 

 

Dodávky zboží skladem (objednaného zboží) budou dle provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 2–5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky (uvedeno u každého zboží), ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší jedině po domluvě s kupujícím. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Na přání zákazníka může být zboží doručeno ve večerních hodinách. Toto musí být připsáno do objednávky nebo dohodnuto telefonicky (tel.: 603 474 299) nebo e-mailem na: andronikova@lescr.cz.

U zboží kde je termín doručení: Na vyžádání, bude kupující informovám e-mailem o aktuální dodací lhůtě.

Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění.

Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad, návod na používání výrobku. Dodání zboží zajišťujeme pouze po České republice. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle váhy objednávky.

Den před doručením bude kupující kontaktován dopravcem s možností sledování zásilky.

Při doručování přípravků na ochranu rostlin v době mrazů, bude prodávající čekat s doručením na dny s celodenní teplotou nad bodem mrazu. Hrozí poškození zboží!

Cena dopravy na jednu objednávku je pro rok 2020 stanovena takto (od 14.2. 2020):

do 0,5 kg 65 Kč s DPH  + cca35 Kč Dobírka (Převodem 0,- kč)
0,51 - 5 kg 100 Kč s DPH + cca 35,- Kč Dobírka (Převodem 0,- kč)
5,1 - 30 kg 160 Kč s DPH + cca35,- Kč Dobírka (Převodem 0,- kč)
30,1 - 50 kg 300 Kč s DPH + cca35,- Kč Dobírka (Převodem 0,- kč)
50,1 a více 500 Kč s DPH + cca35,- Kč Dobírka (Převodem 0,- kč)

 

Při platbě bankovním převodem je zboží odesláno ihned po připsání částky na náš účet, nebo po doručení kopie platebního příkazu na e-mail:andronikova@lescr.cz, nebo na naši adresu (viz. výše). Po zpracování objednávky tímto způsobem Vám bude co nejdříve (v pracovní době 8-15 hodin) zaslána výzva k platbě.